Новини

Новинки продукції компанії АСТ, технологічне оновлення ліній виробництва, покращення дизайну та технічних характеристик полімерної тари.

 • Кришка "Бетта" з клапаном

  Розпочато випуск нової продукції — кришки “Бетта” в комплектації з клапаном. Це надає можливість в каністрах 2, 5 та 10 літрів лінійки “Дельта” компенсувати надлишковий тиск зафасованого товару.

 • Каністра 5 літрів з лійкою

  Для кожного споживача продукту важливим критерієм є зручність і комфорт при використанні тари. З кожним днем набуває популярність каністра з вмонтованою на боковій поверхні каністри лійкою.

 • Оновлений дизайн сайту

  Ми всі розуміємо, що гідне представлення компанії в інтернеті — це перший крок до найкращої презентації власної продукції. Беручи це до уваги, ми завершили оновлення нашого сайту для більшої зручності користувачів і наших клієнтів.

 • Оновлений флакон 100 мл

  На нашому підприємстві розпочато виробництво нового удосконаленого флакону об’ємом 100 мл. Основні переваги зміни конструкції даної тари — привабливий дизайн, збільшена заливна горловина і комплектування новою кришкою з прокладкою.

 • Доповнення лінійки каністр моделі “Дельта”

  Нова тара ємкістю 20, 25 та 30 літрів являється чудовим продовженням серії сучасних та інноваційних каністр. Основними перевагами являється збільшена горловина, а також можливість комплектування кришкою з клапаном для компенсації надлишкового тиску.