СтаттіПродукція нашого підприємства виготовляється по технології екструзійно-видувного формування. Виготовлення виробів цим методом здійснюється в дві стадії: з початку отримують поліетиленову заготовку (рукав) трубчастої форми з трохи нижчою температурою, ніж температура плавлення, після чого її роздувають повітрям під тиском в прес-формі. Відмінність від більшості способів отримання виробів з пластмас, де формування здійснюється методом впорскування повністю розплавленної сировини в прес-форму з подальшим охолодженням, в основі цієї технології лежить використання пластичної та переважно високоеластичної розігрітої маси поліетилену, яка властива тільки полімерам.

На нашому виробництві використовуються два технологічні процеси формування полімерних виробів: екструзійно-видувний та литво під тиском.

Екструзійно-видувний метод завдяки великій продуктивності і високому рівню автоматизації використовується для виготовлення каністр, пляшок, ємкостей, флаконів, тощо та дозволяє отримувати вироби об'ємом від декількох мілілітрів до десятків літрів.

Литво під тиском дозволяє отримувати складні по конфігурації вироби з заданою товщиною стінок, що необхідно для виготовлення кришок з контрольним кільцем та інших закупорюючих засобів.

Нашим підприємством вперше в Україні було застосовано у виробництві нові сучасні екструзійно-видувні лінії з використання інноваційних систем SFDR (Static Flexible Die Ring) та PWDS (Partial Wall-thickness Distribution System).

Ці системи дозволяють оптимізувати розподіл маси заготовки на двох рівнях — вертикально за допомогою SFDR та радіально за допомогою PWDS в статичному та динамічному режимах. Це дає колосальний виграш в економії маси виробу без впливу на її міцність.