Про компанію
Приватне підприємство Виробнича фірма "ACT" — це одне з найбільш динамічних та прогресивних підприємств України у сфері виробництва тари з полімерних матеріалів, заснована в 1992 році. Завдяки потужній виробничій базі, сучасному обладнанню та застосуванню передових технологій і високоякісної сировини ПП ВФ "ACT" є одним з лідерів на ринку по виготовленню полімерної тари в Україні. ПП ВФ "ACT" — це якісна та екологічна тара, що відповідає всім світовим стандартам. Солідна репутація на ринку тари і цілковита довіра.

За 26 років роботи у галузі виробництва полімерної тари наше підприємство здобуло широкий досвід роботи з полімерами. Це дозволяє ПП ВФ “АСТ” бути на передових позиціях виробників тари.

На сьогоднішній день ПП ВФ "ACT" поставляє свою продукцію багатьом провідним підприємствам.

Колектив фірми "ACT" не зупиняється на досягнутому. Ми постійно вивчаємо ринок, вдосконалюємо наше виробництво, покращуєм сервіс.

Запрошуємо до співпраці всіх, кого зацікавила продукція фірми “АСТ”, хто цінує стосунки, що базуються на партнерстві, прозорості, на взаємній повазі та розумінні і максимальному сервісі.