СтаттіПоліетилен — наймасовіший полімерний матеріал, який використовують для виготовлення пакувальних матеріалів. Це один з найстаріших полімерів, що і сьогодні залишається незамінним для виготовлення пакувальної тари, каністр, пляшок та різноманітних виробів з пластмаси. Незважаючи на швидкий та прогресивний розвиток технологій та впровадженню інноваційних матеріалів, значимість поліетилену не зменшується, а навпаки, попит на нього і його використання постійно збільшується.

Поліетилен низького тиску не проявляє реакції з лугами різної концентрації, неорганічними та органічними кислотами, cтійкий до дії води, розчинів кислих, нейтральних і основних солей. Для виготовлення нашої продукції у виробництві використовується поліетилен високої щільності (High-density polyethylene), або як ще називають поліетилен низького тиску. Його застосовують при виготовленні пластмасових виробів методом екструзійно-видувного формування.

Також, великою перевагою поліетилену високої щільності є легкість та простота переробки. На сьогоднішній день існує велика кількість заводів з переробки HDPE-сміття, на яких вироби с пластмаси сортуються, дробляться на спеціальних установках та переробляються в сировину для повторного використання.